Forever výživové doplňky

Spolupracuji s firmou Forever, která vyrábí výživové doplňky a ostatní výrobky z čistého přírodního Aloe barbadensis miller – Aloe vera.

Svým psů dávám:

  • Forever Freedom, to je gelový nápoj, který obsahuje glukosamin a chondroitin sulfát a MSM – takže spojuje jednu z nejúčinější kloubní výživy na našem trhu a výtažek z dužiny aloe vera, která příznivě působí na trávení, imunitu, kůži a zlepšuje vstřebávání účinných složek.
  • Aloe First, který je skvělý na ošetření pokožky při drobných poraněních, odřeninách, spáleninách, vyrážkách, pokousáních a štípnutích. Preventivně ho psům stříkám do tlamy – sami si to vynucují a sprej olizují – na ošetření zubů a dásní.
  • a teď už i pár dalších, protože zkouším pomalu a postupně. Chci si všechno nejdřív sama pořádně vyzkoušet a ověřit, než doporučím dál. Ale pravda je, že zatím jsem moc spokojená a neustále rozšiřuji sortiment toho co opravdu používám. Více viz.: Zdraví a výživa

Sama pak užívám výrobky od nápojů, spreje First a antibakteriálního gelu na ruce, až po zubní pastu, šampon, tuhý deodorant a balzám na rty…

Pokud by někdo měl zájem nakoupit tyto výrobky s 15% nebo 30% slevou, stačí se zdarma registrovat. Ráda poradím a pomůžu, stačí mě kontaktovat.

UPOZORNĚNÍ: Pokud se stránky zobrazují v angličtině, tak na liště vlevo nahoře stačí přepnout LOCATION na Evropa – ČR a LANGUAGE na Český.

Novinky