Nabízím

DSCF1467

VÝCHOVA

 

 

 • ZRUŠENO

 

 

 

VÝCVIK

aport

 • ZRUŠENO

 

STREČINK

 • naučím základní techniku strečinku = protažení psa. Je vhodné provádět ho před větším fyzickým výkonem (trénink, závody, zvyšování kondice..), aby nedocházelo ke zranění psa a jako zklidňující aktivitu po výkonu

 

 

DORNOVA METODA

DSC_5464

je terapie pro psy všech ras a velikostí. Jde o rovnání kosterního aparátu + v případě potřeby baňkování.

Vhodné:

 • preventivně, aby k pohybovým problémům vůbec nedocházelo. Případný posun kostí a kloubů nemusí být na psovi na pohled poznat, ale pokud se nenavrátí do původní polohy, tak způsobí chybnou funkci svalu, pohybové problémy a bolesti a v konečné fázi artrózu – často i celoživotní kulhání nebo ochrnutí.
 • u psích sportovců, kteří bývají extrémně zatíženi (končetiny, krční páteř,..), nebo po úrazech spojených s výkonem – nárazy do překážek, střety s figurantem atd.
 • u psů, kteří mají pohybové problémy v důsledku úrazu nebo nehody
 • pomáhá i u onemocnění jako je DKK a DLK a úlevu může přinést i u artrózy

Při Dornově metodě se často používá také baňkování a to v případě, pokud je zjištěný propad obratle.

Terapii v případě potřeby prokládám i jinými metodami – Bowenovou technikou, Reiki, Canine Touchem, SHIATSU..

 

 

Lymfatická manuální drenáž

 

lymfatická soustava – lymfatické cesty a mízní uzliny jsou vlastně takový „odpadní kanál těla“. Veškeré toxiny které se v těle objeví se snaží odvést pryč a zároveň vede do krve živiny. Mízní uzliny jsou štít, který vychytává cizorodé látky a podílí se na imunitě. Pokud dojde, např. vlivem nemoci, úrazu, operace,… k poruše tohoto mízního systému, dochází k usazování toxinů, otokům, bolestem, špatnému stavu pokožky.. Lymfatickou manuální drenáž NELZE kombinovat s žádnou jinou technikou.

Vhodné:

 • regeneraci organizmu
 • detoxikaci organizmu
 • obnově mízního systému po jeho selhání (operace, úrazy) a odstranění s tím spojených lokálních otoků
 • lymfedému – otoky způsobené poruchou odtoku mízy
 • zvýšení imunity
 • bolestí hlavy
 • problematického stavu pokožky – zpevňuje podkoží
 • fyzioterapie sportovců

 

V poslední době se stále častěji setkávám s tím, že i velmi mladí psi, se kterými majitel provozuje některý z mnoha psích sportů, začínají mít pohybové potíže. A nejen že tyto potíže předčasně ukončují sportovní kariéru, někdy i ve věku 3 – 4 let, ale hlavně pejsek už nadosmrti má problémy s pohybem, bolesti, kulhá a často dochází i k ochrnutí. Proto začínám čím dál víc spolupracovat se závodníky a reprezentanty, šířím mezi nimi informace a zkušenosti a učím je věnovat zvýšenou pozornost péči o „psího sportovce“ preventivně. V současné době je to hlavní náplní a posláním Psího fitka..

 Nově nyní dojíždím po domluvě za pejsky do Přerova a Blanska!

 

 

 Zdraví a výživa1779900_10201397406721889_1375590216_n

 

v současné době už jako jediné doplňky výživy a také přípravky na ošetření při drobných zraněních u svých psů i u sebe používám výrobky od firmy Forever, která vyrábí výživové doplňky a ostatní výrobky z čistého přírodního Aloe barbadensis miller – Aloe vera.  Aloe je chladivý rostlinný druh, který pomáhá při popáleninách a jiných podrážděních kůže. Zklidňující účinek při popáleninách je jednou z jeho známých úžasných schopností, ale aloe se dá užívat i vnitřně ve formě výživových nápojů, kdy vyživuje, zklidňuje zažívací systém a zároveň pomáhá zlepšovat celkovou pohodu a zdraví.

Svým psů dávám:

 • Forever Freedom, to je gelový nápoj, který obsahuje glukosamin a chondroitin sulfát a MSM – takže spojuje jednu z nejúčinější kloubní výživy na našem trhu a výtažek z dužiny aloe vera, která příznivě působí na trávení, imunitu, kůži a zlepšuje vstřebávání účinných složek.
 • Aloe First, který je skvělý na ošetření pokožky při drobných poraněních, odřeninách, spáleninách, vyrážkách, pokousáních a štípnutích. Je to vlastně sprej první pomoci, ale já ho psům preventivně stříkám i do tlamy – sami si to vynucují a sprej olizují – na ošetření zubů a dásní.
 • a teď už i pár dalších, protože zkouším pomalu a postupně. Chci si všechno nejdřív sama pořádně vyzkoušet a ověřit, než doporučím dál. Ale pravda je, že zatím jsem moc spokojená a neustále rozšiřuji sortiment toho co opravdu používám. Více viz.: Zdraví a výživa

Sama pak užívám výrobky od nápojů, spreje First (při nachlazení jsem si ho stříkala do pusy i nosu a vyhnula se tak návštěvě u doktora a lékárny) a antibakteriálního gelu na ruce, až po zubní pastu, šampon, tuhý deodorant a balzám na rty…

Pokud by někdo chtěl nakoupit tyto výrobky s 15% nebo i 30% slevou, stačí se zdarma registrovat na stránkách FLP. Ráda poradím a pomůžu, stačí mě kontaktovat.

UPOZORNĚNÍ: Pokud se stránky zobrazují v angličtině, tak na liště vlevo nahoře stačí přepnout LOCATION na Evropa – ČR a LANGUAGE na Český.