Zdraví a výživa

Ať už svého pejska krmíme průmyslově vyrábeným krmivem (granule, konzervy, různé masové kapsičky), nebo tzv. BARFujeme (přírodní syrová strava), tak vždy přidáváme nějaký ten doplněk výživy. Někdy chceme pejskovi jen čas od času přilepšit a podpořit jeho zdravý vývoj, ale někdy je to i na doporučení veterináře, často už při nějakých zdravotních potížích. Nejčastěji jde o kloubní výživu, ale také přípravky na srst a kůži při různých svěděních kůže, ekzémech a vyrážkách, často dochází ke střevním potížím, tak hledáme něco co upravuje střevní mikroflóru a podporuje trávení, chceme posílit imunitu atd..

Vyzkoušela jsem už řadu různých výrobků a firem na doplnění stravy pro své psy – kloubní výživy, přírodní bylinné preparáty a doplňky výživy s vitamíny a minerály, lososové oleje a kalciové doplňky, včetně různých zdravotních přírodních přípravků na ošetření. Vždy jsem byla více či méně spokojená, ale nikdy jsem u ničeho nezůstala a stále hledala.

Pak jsem objevila a sama začala  používat výrobky s Aloe vera a postupně je začala dávat i svým psům a jsem maximálně spokojená. Tyto výrobky kupuji od firmy Forever, která vyrábí výživové doplňky a ostatní výrobky z čistého přírodního Aloe barbadensis miller –Aloe vera.  Aloe je chladivý rostlinný druh, který pomáhá při popáleninách a jiných podrážděních kůže. Zklidňující účinek při popáleninách je jednou z jeho známých úžasných schopností, ale aloe se dá užívat i vnitřně ve formě výživových nápojů, kdy zklidňuje zažívací systém, vyživuje kůži a srst a zároveň posiluje imunitní systém a tím pomáhá zlepšovat celkovou pohodu a zdraví.

Zároveň tato firma vyrábí i přípravky na ošetření při různých poraněních kůže, při zhmoždění svalů, prevence nemocí a posílení imunity..

 

Svým psů dávám:Forever Freedom

 • Forever Freedom, to je gelový nápoj, který obsahuje glukosamin a chondroitin sulfát a MSM – takže spojuje jednu z nejúčinější kloubní výživy na našem trhu a výtažek z dužiny aloe vera, která příznivě působí na trávení, imunitu, kůži a zlepšuje vstřebávání účinných složek.
 • Forever Aloe Berry Nectar, nápoj, který obsahuje všechny vitaminy, minerální látky, aminokyseliny a enzymy, které se nacházejí v Aloe Vera Gelu, ale tento nápoj je obohacený o příznivé účinky brusinek a jablek. Brusinky pročišťují močové cesty a také pomáhají uchovávat v kůži kolagen. Ten je můj nejoblíbenější, zvlášť při nachlazení a taky mě zbavil vysušování a praskání kůže na rukou. Už léta mi vždycky v zimě ruce praskaly až do krve, řešila jsem to i s kožním lékařem, ale neúspěšně. Letošní zimu jsem popíjela tento nápoj, ruce si skoro nemažu a mám je heboučké a vláčné jako snad nikdy..
 • Aloe First, který je skvělý na ošetření pokožky při drobných poraněních, odřeninách, spáleninách, vyrážkách, pokousáních a štípnutích. Je to vlastně sprej první pomoci, ale já ho psům preventivně stříkám i do tlamy – sami si to vynucují a sprej olizují – na ošetření zubů a dásní.
 • Aloe Heat Lotion, je hřejivý krém, tzv. hřejivka, která je známá sportovcům a používá se pro promasírování a prohřátí namožených svalů a aloe obsažená v ní napomáhá ke zmírnění stresu a napětí. Často ji používám při dornově metodě pro uvolnění a prohřátí nejen zatuhlých svalů, ale také pro zmírnění bolesti při artróze.

Sama pak užívám výrobky od nápojů, spreje First (při nachlazení jsem si ho stříkala do pusy i nosu a vyhnula se tak návštěvě u doktora a lékárny) a antibakteriálního gelu na ruce, až po zubní pastu, šampon, tuhý deodorant bez aluminiových solí a balzám na rty, který mám u sebe pořád a když se zraním, třeba poškrábu na ruce, tak ho použiji jako první pomoc… Postupně nahrazuji většinu výrobků běžné spotřeby i hygieny co mám doma a které jsem nakoupila v drogériích a lékárnách těmito kvalitními, čistě přírodními výrobky s aloe vera.

Pokud by někdo chtěl nakoupit tyto výrobky s 15% nebo i 30% slevou, stačí se zdarma registrovat na stránkách FLP. Ráda poradím a pomůžu, stačí mě kontaktovat.

UPOZORNĚNÍ: Pokud se stránky zobrazují v angličtině, tak na liště vlevo nahoře stačí přepnout LOCATION na Evropa – ČR a LANGUAGE na Český.

1601514_10201396364335830_484299984_n

Novinky
 • STOP

       Oba kurzy jsou zcela naplněny. Abych zachovala kvalitu kurzu a individuální přístup, tak opravdu více pejsků vzít nemůžu. Moc… ... 

  28.8.2021

 • Středeční kurz je zcela naplněn

     Přihlášky je možné zasílat ještě na sobotní, který proběhne od 11.9. do 9.10.2021 vždy od 10 hodin.    V… ... 

  25.8.2021

 • Intenzivní kurz poslušnosti září – říjen 2021

  Zájemci se mohou přihlásit na e-mailové adrese: lenka@psifitko.cz    V přihlášce je nutné uvést jméno a příjmení psovoda, telefonní číslo,… ... 

  22.8.2021

 • LVT Zahradiště

     Ve dnech 18. - 25.7.2021 jsem byla pozvaná jako instruktor stop a poslušnosti na psí výcvikový tábor, který pořádala… ... 

  28.7.2021

 • Kurzy jsou naplněny

  STOP přihlášky na intenzivní kurz základní poslušnosti. Oba kurzy jsou naplněny. Děkuji za váš zájem a těším se na shledání… ... 

  6.5.2021